Niestety i tym razem nie byliśmy w komplecie. Zabrakło sióstr Ani i Julki, rozchorowali się Mareczek, Szymonek i Milenka. Bawiliśmy się więc w okrojonym składzie, ale z wielkim zaangażowaniem tych obecnych.
     Po przywitalnym gongu i odnotowaniu obecności na plakacie w postaci chmurki ze zdjęciem uczestnika, zrobiliśmy sobie wspólną pożegnalną fotografię. Następnie dzieciaki wysłuchały opowieści o tym jak „Piesek poznaje życie na wsi”, przy okazji naśladując odgłosy mieszkańców zagrody.

P1220096

Przed rozpoczęciem zawodów rozruszaliśmy nasze ciała w rytm piosenki „Głowa, ramiona, kolana, pięty…” i już mogliśmy startować . Maluchy sprawdziły swoje umiejętności m. in. w rzucie piłeczką do kosza, woreczkiem do hula-hop, obręczami do celu i slalomie. Przenosząc kulkę na łyżce z punktu A do B i z powrotem udowodniły, że są nie tylko szybkie, ale i sprytne i precyzyjne. Jedną z konkurencji był też wyścig autek. Sprawdzili się też rodzice w konkurencji łapania piłki do kosza. Opiekunowie asystowali też i pomagali we wszystkich dyscyplinach oraz głośno dopingowali.

P1220112   P1220119

 

P1220122

Po zaliczeniu wszystkich konkurencji nagrodziliśmy dzieciaki głośnymi brawami i mogły oddać się swobodnym zabawom w kącikach. W tym czasie przygotowaliśmy słodki poczęstunek dla wszystkich. W czasie, gdy dzieci się bawiły, mogliśmy porozmawiać z rodzicami o tym jak odbierają nasze zajęcia, czy spełniły oczekiwania, czy są przydatne dla dzieci i dla nich.

P1220145

P1220157   

Na zakończenie rozdaliśmy uczestnikom pamiątkowe dyplomy i niespodzianki. My prowadzące, również otrzymałyśmy niespodziankę od uczestniczki zajęć Małgosi – prześliczne bukieciki kwiatów. Pożegnaliśmy się oczywiście piosenką i gongiem.

P1220161

 

P1220169       P1220177

Dziękujemy uczestnikom Grupy Zabawowej, tym małym i tym większym, za uczestnictwo, zaangażowanie, radość i wszystkie te pozytywne przeżycia, których dostarczyliście nam podczas cotygodniowych spotkań. Aniu, Emilko, Julko, Kamilko, Milenko, Gosiu, Martusiu, Pati, Antosiu, Mareczku, Szymonku i Tymonie byliście super! Mamy nadzieję, że o nas nie zapomnicie i będziecie nadal odwiedzać. Zapraszamy 

Saturday the 24th. Custom text here
Copyright 2012

©

Template © QualityJoomlaTemplates